QUIKSET 300

QUIKSET 300

Hmota určená ke kotvení jakýchkoliv materiálů do země, dřevo, kov, plast . V jednom balení je 16 ks Quiksetu 300.

QuikSet je dvousložková epoxidová hmota, která z jednoho 300 ml setu nahrazuje do 25 kg betonu. Po promíchání a následném vlití do otvoru mezi sloupek a podloží vyrůstá v průběhu 3-5 minut.Následně tvoří velmi odolnou a fleibilní hmotu, která plně odolává změnám počasí a je vodě odolná.Úplná montáž kompletního oplocení je možnáv průběhu 15-30 minut od aplikace. QuikSet neptřebuje žadnou vodu, elektřinu ani žádné další nářadí. Kompletní oplocení je hotovo již za jeden den.

QUIKSET® používáme k připevnění dřevěných, kovových, hlinikových i plastových sloupků k podkladu. Může být použit k montáži zahradních sloupků, informačních tabulí, zahradních lamp, stojanů na kola, parkových laviček, altánů, houpaček, piknikových stolů, jednotlivých částí dětských hřišť, jednotlivých částí venkovní posilovny, sportovních hřišť, např. košů na basketbal, věšáků na prádlo a jiné. 

QUIKSET® je odolnější než běžné základové půdy. To znamená, že při spojení s půdou je půda nejslabší částí a rozhoduje o odolnosti přidělaného sloupku. Takže QUIKSET® vydrží a půda ne. QUIKSET® je také odolný na výkyvy teplot. Nevadí mu dokonce ani velké mrazy. Na rozdíl od běžných směsí je QUIKSET® odolný proti vlhkosti, což znamená, že je odolný vůči erozi a je vodotěsný. QUIKSET® je také elastický. Sloupky, které jsou připevněny pomocí QUIKSET® se chovají jinak, než ty, které jsou zalité v betonu, protože „pracují“ a absorbují dynamické zatížení úplně jiným způsobem, než ty, které jsou připevněny tradičně. Při dotyku můžete dokonce získat pocit nestálosti– ale to je jen dojem způsobený elasticitou hmoty. Bez obav, slouky jsou velmi stabině připevněné v zemi a elasticita je výhodou. Schopnost QUIKSETU® absorvovat zatížení způsobuje, že instalované části mají dokonce větší odolnost vůči polámání během např. poryvů větru než ty stejné části zalité tuhým betonem. Na rozdíl od betonu se taky v základech QUIKSETU® nedělají žádné praskliny. 

QUIKSET® je téměř úplně voděodolný. Sloupky připevněné pomocí QUIKSET® nepotřebují ještě jinak zabezpečit před vlhkostí. Výjimkou je spodní část dřevěného sloupku, která není ponořena ve hmotě. Měla by být zabezpečena prostředky k tomu určenými před tzv. kapilárním prosakováním. Běžné prostředky jsou dostupné v obchodech, které se specializují na výrobky tohoto typu. 

QUIKSET® který je vytvrzený, není citlivý na kyselost v půdě. QUIKSET® navíc chrání sloupky před škodlivým vlivem kyselosti. 

QUIKSET® je nutné použít v suchých podmínkách, protože během aplikace (a jen během ní) je QUIKSET® citlivý na přímý kontakt s vodou. 

QUIKSET® není klasifikován jako stavební materiál (stejně jako beton) a pro jeho použití není nutné technické schválení. Přesto má QUIKSET® doporučení ITB v rozsahu doporučeného použití. To je sestaveno stejně jako technické schválení proto, aby měl uživatel jistotu, že výrobek je vysoce kvalitní a že splňuje všechny požadavky odolnosti. 

QUIKSET® uchovávejte v uzavřeném obalu, při teplotě 5 – 25 °C. 

Smíchané a ztvrdlé složky QUIKSET® vytváří kompaktní strukturu, která nevypouští žádné škodlivé látky do podkladu, vzduchu, ani do podzemních vod.

Kód:
QUIKSET 300
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.